Stomatologia Medicall Piotrków Trybunalski

Wybielanie

Nasze usługi

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota - Niedziela: Nieczynne

Kontakt

Tel: +48 662 107 803 wew. 4
Mail: stomatologia@medicall.com.pl

Lokalizacja

ul. Narutowicza 62
97-300 Piotrów Trybunalski

Tooth whitening chart

Wybielanie zębów

   Wybielanie zębów zyskuje coraz więcej zwolenników białego uśmiechu i stało się elementem nowoczesnej praktyki stomatologicznej. Polega na rozjaśnieniu koloru zębów najczęściej o kilka tonów. Do wybielania zębów żywych wykorzystuje się substancje chemicznie takie jak nadtlenek karbamidu czy nadtlenek wodoru. Dodatkowo działanie ich może zostać wzmocnione poprzez światło lampy, ciepło bądź wiązki lasera.

   Wybielanie zębów stało się najskuteczniejszym i najszybszym sposobem na uzyskanie pięknego, białego uśmiechu. Istnieje kilka metod profesjonalnego wybielania. Są to wybielanie gabinetowe przy pomocy lampy oraz wybielanie specjalnymi nakładkami, które pacjent wykonuje sam w warunkach domowych. Przed każdym profesjonalnym zabiegiem konieczna jest ocena wyjściowa barwy zębów. Następnie podczas wybielania w gabinecie stomatologicznym, zęby zostają  oczyszczone i zostaje na nie nałożony preparat wybielający. W zależności od metody i preparatu, stosuje się odpowiedni czas ekspozycji na powierzchni zębów.

Beauty portrait. Beautiful woman with perfect smile

Natomiast druga metoda polega na wykonaniu indywidualnych nakładek wybielających, pacjent dostaje je do domu wraz z preparatem wybielającym i samodzielnie dozuje odpowiednią ilość zgodnie z zaleceniami profesjonalisty. Należy jednak pamiętać, że wybielanie w gabinecie stomatologicznym daje natychmiastowy efekt w odróżnieniu od drugiej metody, która daje efekt dopiero po kilku bądź kilkunastu ekspozycjach. W naszym gabinecie stosujemy wyłącznie profesjonalne produkty BlancOne, które gwarantują bezpieczeństwo i nie powodują nadwrażliwości. Na zabieg wybielania może zdecydować się każda osoba, która pragnie cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem. Nasz profesjonalny personel dobierze odpowiednią metodę do oczekiwań pacjenta i warunków jamy ustnej aby każdy mógł cieszyć się pięknym, białym uśmiechem.

Zaufaj naszym specjalistom i umów się na wizytę