Stomatologia Medicall Piotrków Trybunalski

O nas

Kilka słów o naszym Instytucie

Medicall Stomatologia jest największą, wielostanowiskową i wielospecjalistyczną  placówką stomatologiczną mieszczącą się w  ścisłym centrum  Piotrkowa Trybunalskiego. Zatrudniamy największą liczbę lekarzy specjalistów – w tym pedodontów, ortodontę, protetyka, periodontologów, chirurgów oraz lekarzy zajmujących się endodoncją (z użyciem mikroskopu). Korzystna lokalizacja w okolicy dworca kolejowego i autobusowego ułatwia dotarcie do nas nawet z dalszych miejscowości.

Lata  praktyki nauczyły nas jak ważne jest poczucie Państwa bezpieczeństwa podczas leczenia stomatologicznego. Nasze usługi są świadczone przy użyciu najwyższej jakości sprzętu stomatologicznego, co pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. Priorytetem Medicall Stomatologia jest profesjonalne dbanie o  zdrowie, zbudowanie zaufania, a przede wszystkim udzielenie skutecznej pomocy każdemu pacjentowi.  Szczególną troską w naszej praktyce otaczamy najmłodszych pacjentów. Z myślą o nich w ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres świadczonych usług – wizyty adaptacyjne, zabiegi profilaktyczne, leczenie zachowawcze czy chirurgiczne. Dysponujemy również aparatem do sedacji wziewnej – co pomaga łatwiej znieść lęk zwłaszcza najbardziej „wystraszonym” małym pacjentom.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Podczas wizyty przekonamy Państwa, że opieka stomatologiczna może być czymś więcej niż tylko koniecznością, a gabinet stomatologiczny okaże się miejscem dającym komfort i bezpieczeństwo. Zapewniamy pełen profesjonalizm i piękny, zdrowy uśmiech.

Medicall Stomatologia to:

Doświadczenie

20 lat doświadczenia oraz pełen profesjonalizmu personel pozwoliły nam na zyskanie zaufania naszych Pacjentów.

Bezpieczeństwo

W naszym Instytucie gwarantujemy Państwu pełne poczucie bezpieczeństwa, zarówno pod względem doboru metod leczenia jak i opieki.

Nowoczesne podejście do leczenia

Metody leczenia stosowane w Instytucie są zgodne z aktualną wiedzą medyczną. Pracujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

obrazek z przekrojem szczęki
0 +
Wizyt rocznie
0 +
Pacjentów miesięcznie
0
Lat doświadczenia
0
Specjalistów
Medicall Stomatologia

Postaw na profesjonalizm

zdjęcie personelu

Personel

Nasz zespół tworzą specjaliści wielu dziedzin, których nadrzędnym celem jest niesienie pomocy i indywidualne podejście do Pacjenta.

Sprzęt

Posiadamy innowacyjne i nowoczesne sprzęty, dzięki którym oferujemy Państwu szeroki zakres metod leczenia.