Stomatologia Medicall Piotrków Trybunalski

Profil personelu

Agnieszka_2
dyplomowana higienistka stomatologiczna

Agnieszka

Agnieszka pierwsze kroki z dziedziną stomatologii zaczęła 8 lat temu podczas nauki w szkole medycznej. To wtedy odkryła w sobie chęć zdobywania wiedzy stomatologicznej oraz zapał do pracy w gabinecie z lekarzem dentystą, a także poznania specyfikacji pracy siadając samodzielnie przy fotelu stomatologicznym.W trakcie trwania nauki zaczęła pracę w Instytucie Zdrowia Medicall na stanowisku asystentka/higienistka stomatologiczna.  Nieprzerwanie od ponad 7 lat codziennie zmaga się z nowymi wyzwaniami.  Pracując w gabinecie stomatologicznym otworzyły się dla niej drzwi do skarbnicy wiedzy i doświadczenia. To tutaj dzięki ukończonym licznym praktykom, kursom, szkoleniom, warsztatom, webinarom, a przede wszystkim pracy z wieloma lekarzami różnych specjalizacji, zgłębiła wiedzę z różnych dziedzin stomatologii i nabrała doświadczenia, które teraz może wykorzystać w samodzielnej pracy przy fotelu stomatologicznym, wykonując zabiegi z zakresu profilaktyki.

  Każdego pacjenta, którego spotyka przy fotelu traktuje wyjątkowo, wkładając w zabiegi wiele  serca i umiejętności, tak aby każdy był zachwycony efektem, a sam zabieg był przyjemny i bezbolesny. Agnieszka przekazuje swoją wiedzę na temat prawidłowej higieny jamy ustnej wszystkim, którzy opuszczają gabinet stomatologiczny po wykonanym zabiegu.

  Uwielbia pracę z małymi pacjentami. Uwielbia dziecięce słodkie pytania- „ciocia a co to jest…”. Niekiedy pojawia się również płacz i przerażenie u najmłodszych, wtedy Agnieszka podejmuje działania zmierzające by osiągnąć sukces jakim jest powrót dzieci do gabinetu nie z przerażeniem lecz z uśmiechem. Praca ze starszymi pacjentami to również jej cel. Po wykonanym zabiegu cieszy ją uśmiech, miłe słowa czasami zwykły gest, starszej osoby wtedy czuje się potrzebna, że może udzielić im pomocy.  Agnieszka bardzo lubi swoją pracę. Satysfakcje daje jej świadomość dobrze wykonanych zabiegów i uśmiech pacjenta, gdy opuszcza gabinet stomatologiczny a następnie wraca w ustalonym odstępie czasu.

Zaufaj naszym specjalistom i umów się na wizytę